23 лютого відбулася профорієнтаційна зустріч випускників, студентів 4-го курсу спеціальності “Психологія” з гарантом магістерської програми “Психологія” доцентом Оксана Чуйко і доцентом Кафедра соціальної психології ПНУ Галиною Федоришин.
Обговорили загальні питання підготовки випускників бакалаврату до вступних фахових випробувань, етапи реєстрації кабінету вступника і вступу до магістратури.
Завтра розпочинається сьогодні!
Інформацію щодо вступу в магістратуру ви можете отримати у Приймальна Комісія Пну Стефаника, а також на сайті кафедри соціальної психології http://surl.li/qvkoo
![](https://ksp.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/68/2024/02/znimok-ekrana-341-300x201.png)
![](https://ksp.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/68/2024/02/23-s-300x126.jpg)