Студенти Івано-Франківська ініціювали благодійний проект “Добро на кермо” для підтримки 50-го полку імені Семена Височана НГУ

Студентська спільнота факультету психології у співпраці з Благодійним фондом “Сила добра ІФ” ініціювала проект “Добро на кермо”. Проект має на меті зібрати 300 тисяч гривень на придбання пікапу для 50-го полку імені полковника Семена Височана, який виконує бойові завдання на Сході України.

На даний момент ініціаторами вже зібрано третину необхідної суми — 100 тисяч гривень. Для досягнення кінцевої мети потрібні додаткові зусилля і підтримка.

Як ви можете допомогти:

• Благодійні внески можна направляти на рахунок Благодійного фонду “Сила добра ІФ”: https://send.monobank.ua/jar/9iiKbFhTyK
  • Розповсюджуйте інформацію про цей проект у своїх соціальних мережах, залучайте друзів та знайомих.
  • Візьміть участь у волонтерських ініціативах факультету психології.

Давайте об’єднаємо наші зусилля і покажемо, що разом ми сила!

Ваша активність та підтримка є ключовими у цій важливій місії.