Факультет психології прийняв участь у науковому пікніку-2024

Науковий пікнік-2024 «Наука заради миру» у Прикарпатському Національному Університеті Ім.В.Стефаника відбувся!
Факультет психології познайомив гостей заходу із спеціальностями «Психологія», «Філософія». Відвідувачі побачили психологію у дії – проводення психодіагностики пізнавальних процесів, визначення цілей та способів їх досягнення, пошук ресурсів, ознайомлення із методами збереження психічного здоровʼя, проведення психологічних консультацій, використання технік арт-терапії, МАК, психологічних ігор. Також гості мали змогу взяти участь у розмовах з філософом! Досягнення та можливості психології, філософії демонстрували студенти бакалаврату ОП «Психологія», «Реабілітаційна психологія», «Дитяча психологія та психологічна практика», «Філософія» та магістратури ОП «Психологія». Дякуємо нашим студентам за активність!
 На факультеті психології – актуальні, цікаві спеціальності «Психологія», «Філософія»!