Лекція Надії Когутяк про посттравматичний стрес війни та КПТ- програми допомоги дітям і підліткам у М.Радомі (Республіка Польща)

Неймовірно насичених три дні у Радомі!🎉 Спершу участь у міжнародній конференції з психології📁, надалі прочитала лекцію https://ahns.pl/blog/2023/05/12/wyklad-miedzynarodowy/
Якщо поправді, то хвилювалась і багато думала, як цю інформацію зробити більш доступною для польських студентів. Але все вдалося🏆: пані проректор dr Milena Matuszewska – Birkowska звернула увагу, що схожі лекції та тренінги необхідні і польським педагогам та психологам. Адже травми війни зараз актуальні як ніколи раніше, і не лише для українських переміщених осіб. А prof. WSH, dr Paweł Nowak у дружньо-дипломатичних розмовах ділився сучасними тенденціями розвитку психології у Польщі.
Встигли навіть надивитись затишних вуличок, відвідати музей історії Радома, посмакувати десерт Анни Павлової, і дізнались які автомати виготовляє Радом для допомоги Україні (GROT). Подорож продовжується, співпрацю плануємо зробити регулярною!🤝