Сучасні ТЕНДЕНЦІЇ класичного ПСИХОАНАЛІЗУ

Продовжуючи практику ознайомлення майбутніми ПСИХОЛОГАМИ із різноманітними ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНИМИ напрямкамками та їх РОЛІ у ЗБЕРЕЖЕННІ психічного ЗДОРОВ’Я людини в умовах сьогодення (навчальні дисципліни ПСИХОЛОГІЧНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ та ПСИХОТЕРАПІЯ, ГРУПОВА ПСИХОТЕРАПІЯ), ОП “Психологія”, ОР “магістр”, гарант Оксана Чуйко ) на Факультет психології Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника відбулася зустріч МАГІСТРІВ-ПСИХОЛОГІВ із практикуючою психологинею, ПСИХОТЕРАПЕВТОМ ПСИХОАНАЛІТИЧНО-ОРІЄНТОВАНОЇ терапії, навчаючим (тренінговим) АНАЛІТИКОМ Європейської конфедерації психоаналітмчних терапій, кандидатом ПСИХОЛОГІЧНИХ наук, доцентом, завідувачкою секції психології кафедри педагогіки та психології Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана
КОЛЕСНІЧЕНКО Ліною АЛІКІВНОЮ Ліна Колесніченко.
Розкриваючи основні ідеї КЛАСИЧНОГО ПСИХОАНАЛІЗУ, пані Ліна КОЛЕСНІЧЕНКО наголосила на основній меті ПСИХОАНАЛІТИЧНОЇ терапії в СУЧАСНИХ умовах, яка полягає не стільки у звільнені пацієнта від окремого невротичного симптому, аномалій характеру або хвороби в цілому – скільки у ЗМІНІ його ПОГЛЯДІВ на навколишній СВІТ, інших ЛЮДЕЙ і свою ПРОБЛЕМУ; у наданні ЛЮДИНІ МОЖЛИВОСТІ внутрішнього ВИБОРУ життєвих орієнтирів, здатних змінити її образ МИСЛЕННЯ та ПОВЕДІНКУ.
Також ЛІНА Аліківна продемонструвала майбутнім психологам одну із ефективних психотехнік КЛАСИЧНОГО ПСИХОАНАЛІЗУ, МЕТОД Вільних АСОЦІАЦІЙ, що дозволяє проаналізувати ПРИХОВАНІ від свідомої уваги ПЕРЕЖИВАННЯ , які реально викликають у людини занепокоєння, сумнів чи страх.
Висловлюємо ЩИРУ Вдячність пані Ліні КОЛЕСНІЧЕНКО за надзвичайно змістовну та цікаву зустріч і бажаємо подальших професійних звершень !!!