Звітна наукова конференція за 2022 підсекції соціальної психології

5 квітня 2023 року на кафедрі соціальної в межах звітної наукової університетської конференції за 2022 рік працювала підсекція соціальної психології (у змішаному форматі). Під час конференції заслухано та обговорено виступи викладачів та аспірантів кафедри. Теми доповідей присвячені актуальним проблемам психологічних інтервенцій, психологічної підтримки, психологічної реабілітації військовослужбовців та всіх, хто зазнає стресу в умовах війни, формування резилієнтності, стресостійкості та копінг-стратегій. Обговорювались і проблеми сімейних стосунків та батьківської компетентності, гендерних аспектів лідерства, особистісних і життєвих криз. До уваги присутніх також представлені виступи, які розглядали питання професійної підготовки студентів, самоорганізації освітнього процесу, психологічного благополуччя вчителя, а також проблеми управління персоналом організацій в умовах війни. Жвава дискусія дозволила всебічно проаналізувати актуальні соціально-психологічні проблеми сьогодення та накреслити шляхи їх вирішення.