Студентська звітна конференція

6 квітня 2023 р. відбулася Звітна наукова конференція студентів спеціальності «Психологія» факультету психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Метою проведення такого заходу є стимулювання і підтримка наукової діяльності студентської молоді,  презентація студентами результатів своїх наукових досліджень за 2022 рік. Цьогоріч засідання підсекції соціальної психології відбувалося у змішаному режимі, поєднавши учасників конференції у форматах онлайн і офлайн. На засіданні підсекції виступили студенти ІІ і ІV курсів бакалаврату та І курсу ОР “магістр”  факультету психології спеціальності «Психологія».

Тематика доповідей учасників конференції характеризувалася актуальністю, новизною і перспективністю. Студенти виявили високий рівень оволодіння методами психологічного дослідження та вмінням успішно презентувати свої напрацювання. Кращі доповіді студентів були відзначені членами комісії. За  змістовний виступ на Звітній науковій конференції було прийнято рішення нагородити грамотами університету таких студентів: Т.Брух, студентку ІV курсу факультету психології спеціальності «Психологія», і В.Стеція, студента 1 курсу ОР “магістр” факультету психології. До друку у збірнику студентських наукових праць «Еврика-XXІV» рекомендовано включити тези повідомлень Ю.Гринишин та Н.Слюсаренко, студенток 1 курсу ОР “магістр” факультету психології. Учасниками звітної конференції також відзначено актуальність та інноваційність  тематики досліджень, змістовність виступів та креативність таких студентів: Ю.Ключевської, М.Скірин, І.Адамчук, Ю.Дубницької, В.Новоселюк, Р.Бончука, І.Яремчук, Т.Ямпольця, О.Зозук, Є. Соскової,  І.Семенко, Р. Людкевича, В.-М. Леник, Д. Філатової. За результатами звітної конференції було зроблено висновки щодо актуальних проблем та перспектив студентської наукової роботи.