Запрошуємо на зустріч з випускником факультету психології, магістром психології, громадським діячем і волонтером, РУСЛАНОМ ПАВЛОВИМ на тему “Волонтерство як засіб соціальної мобілізації та самовідновлення під час війни “

З початку повномасштабного вторгнення Руслан як громадський діяч, волонтер і воїн став на захист нашої країни.

Наш випускник розповість про свій досвід волонтерства і про значення  волонтерської діяльності у житті громадянського суспільства, про історію волонтерського руху нашого краю та його унікальність, а також про те, як волонтерство допомагає у реабілітації та відновленні захисників.

Кожен присутній також зможе поділитися своїм досвідом, власною історією доброчинності, поставити запитання і знайти для себе відповіді в обговоренні.
То ж запрошуємо до спілкування вже цієї п’ятниці  у 506 аудиторії факультету психології о 12:20.