Тренінги для підлітків організації «Пласт» Івано-Франківської округи

Доценти кафедри соціальної психології Чуйко Оксана та Федоришин Галина на  запрошення організації «Пласт» у Івано-Франківській області  стали інструкторами на заході “Лишайте голову вдома”.

Метою заходу було навчання юнацтва сомадопомоги керуванню своїми емоціями у цей нелегкий час, розуміння потреби саморелаксації, рефлексії, пропрацювання накопиченого негативу і виплеск його в мистецьких техніках.

Під час тренінгу було  обговорюворено способи подолання тривоги у різних ситуаціях.

Тренінги відвідало біля 30 юних пластунів віком 12 до 16 років.

Також на зустрічах Оксана Чуйко та Галина Федоришин ознайомили підлітків  із особливостями діяльності психолога та розповіли, що саме у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника на факультеті психології можна здобути спеціальності «Психологія», «Філософія».