Посвята в cтуденти першокурсників спеціальностей “Психологія”, “Філософія”

Посвята в студенти першокурсників спеціальностей “Психологія”, “Філософія” факультету психології вже традиційно відбулася на Вовчинецьких пагорбах цього теплого вересня.

Переконані, що цей день закарбується в серцях наших першокурсників теплими й радісними споминами. Вперше студенти мали змогу розповісти про себе, свою історію і  візію,  свій досвід  й очікування.

З вітальним словом  виступили декан факультету професор Лариса Заграй і заступник декана з виховної роботи, доцент кафедри соціальної психології Галина Федоришин.
Тьютори ознайомили студентів з можливостями навчання та здобуттям практичних навичок фаху з першого курсу, провели тренінги з налагодження комунікації.

Голова студентського сенату Анна Процюк і голова студентської профспілки Вікторія Брицька розповіли про права та обов’язки, волонтерську діяльність студентів факультету.

Щиро вітаємо наших першокурсників з початком прекрасного студентського життя і бажаємо успіхів!

Відео посвяти тут https://ksp.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/68/2023/10/0-02-05-ad21cd84af01469bed39e331f21e1cc9e0cff64efeccc42a0f07c5f369b07f3c_7cb2fe9fd8f9c09.mp4