Благодійний ярмарок 12 травня!

Запрошуємо на Благодійний ярмарок!

Студенти Прикарпатського університету мужньо та відважно захищають країну від ворога. Тому зараз нашим обов’язком є з усієї сили допомагати їм. Отож до 152 річниці від дня народження Василя Стефаника, патрона нашого університету, Студентський сенат організовує Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.

Метою заходу є збір коштів на придбання дрону для Гринішака Олега – студента факультету історії, політології і міжнародних відносин, який є воїном 80 окремої десантно-штурмової бригади.

На ярмарку ви зможете придбати не тільки солодощі, а й вироби, виготовлені власноруч студентами, тим самим допомогти нашим збройним силам. Тому щиро запрошуємо студентів, викладачів та всіх охочих долучитися до заходу.

🗓️Коли? 12 травня, 11:30.

📍Де? Площа університету (вул. Чорновола).

Долучитись до збору: https://send.monobank.ua/jar/6j5y7LGd8b

Або за номером картки: 5375411205604528

Кожна гривня стане вагомим внеском у прискорення нашої перемоги!💙