Презентація магістерської програми “ПСИХОЛОГІЯ”

9 травня кафедра соціальної психології факультету психології презентувала абітурієнтам магістерську програму «Психологія», розроблену у межах проекту « Гендерні студії: Крок до демократії та миру в сусідніх до ЄС країнах з різними традиціями
561785-EPP-1-2015-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP”.
На зустрічі гарант ОП Чуйко О.М., доценти кафедри соціальної психології Гринчук О.І., Вітюк Н.Р., Федоришин Г.М. розповіли про особливості навчання на освітній програмі, звернули увагу на основні дисципліни, специфіку проходження виробничої та науково-дослідної практики, наголосили на можливості здобувачу вищої освіти  будувати індивідуальну траєкторію навчання та можливості працевлаштування. Студентка ОП Анна Стецюк та випускниця ОП Марія Нестерук (психолог ГО «ДОМ 48.24.” ) розказали про переваги ОП для студентів та подальші професійні перспективи.
Звернули увагу також і на вимоги вступної кампанії 2023, зокрема на процедуру реєстрації, вимоги до ЄФВВ, мотиваційного листа.
Запрошуємо на навчання на магістерську програму «Психологія»!