Тренінги для дітей ВПО: здобуття технік самодопомоги у стресових ситуаціях та ознайомлення з професією психолога

Психологи, викладачі кафедри соціальної психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Галина Федоришин та Оксана Чуйко, на тренінгах у межах проекту «Поруч» допомагали дітям ВПО та їхнім батькам, які займаються у БФ “Очі миру”, опанувати техніки самодопомоги у стресових ситуаціях та відновлення ресурсів. Відвідувачі тренінгів не тільки познайомились з основними техніками психологічного здоров’я, але й змогли зануритись у світ психології, ознайомитись з професією психолога та дізнатись про можливості здобуття відповідної професійної освіти на факультеті психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Тренінги стали можливістю для дітей отримати цінні знання та практичні навички в психології й надихнули їх на дослідження важливої та цікавої професії. Батьки мали можливість отримати інформацію про професійну освіту у галузі психології та дізнатись про магістерську освітню програму “Психологія”, яка може стати джерелом особистісного розвитку та професійної самореалізації. Факультет психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника завжди відкритий для тих, хто прагне розвивати свій потенціал та знайти своє місце у цікавій та перспективній галузі психології.