На факультеті психології провели благодійну інтелектуальну гру “Брейн-ринг”
![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-11183e56b0934358693ceaa52f1e9411-V.jpg)
Формат інтелектуальної гри “Брейн-ринг” вимагав швидкої відповіді учасників і широкий кругозір, адже питання були про тварин в історії, політиці, народній творчості та психології.
До гри були залучені 48 студентів восьми груп. У підсумку всі учасники фінальної гри отримали грамоти з призовими місцями, а саме : команда “Афаліни” (група ПС-12) – 1 місце; команда “Звірополіс” (група ПС-16) – 2 місце; команда “HomoSapiens” (група ПС-13) – 3 місце; команда “Фенікс” (група ПСр-12) – 3 місце.
“Перший раз наша група працювала в команді, ми згуртовано виборювали перемогу, ми раді були підвищити рівень знань та познайомитись з активними студентами нашого факультету. Головне не перемога, а участь” – ділиться враженнями студентка Прикарпатського Анастасія Боєчко.
На зібрані благодійні кошти будуть закуплені подарунки на Різдвяні свята для хворих дітей двох Івано-Франківських дитячих лікарень, а також матеріали для “теплих” листівок воїнам ЗСУ.
![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-f3138b071e0e0f4ed8f3e9e0dcdd2f31-V.jpg)
![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-7ee902c6d0a572615f794cdfe216cc96-V.jpg)
![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-6ac89fd617e0ff6fe4279a4e119f0c42-V.jpg)