Тренінг в Івано-Франківському Центрі журналістської солідарності

В Івано-Франківському Центрі журналістської солідарності відбувся тренінг із доценткою кафедри соціальної психології Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Надією Вітюк. На зустріч із психологинею цього разу (такі заходи в нашому Центрі вже стали традиційними) прийшли не тільки внутрішньо переміщені медійники, а й студенти-ВПО кафедр журналістики місцевих вишів.
Учасники тренінгу поділилися з психологинею своїми переживаннями, разом із нею працювали над пошуком інструментів для збереження та поновлення ресурсу.
Надія Вітюк наголосила на важливості адаптації в нинішніх реаліях, дала конкретні поради й порекомендувала вправи, які допоможуть знизити емоційну напругу в умовах війни, стресових ситуаціях та професійній діяльності.
Наприкінці тренінгу його учасники мали ще одну цікаву зустріч – із журналістом і телевізійним редактором з Австралії Іво Бурумом та репортером із Норвегії Гейром Руудом, які завітали в Центр журналістської солідарності.