Ранок з психологом

17 вересня відбувся наш традиційний «Ранок з психологом», започаткований викладачами кафедри соціальної психології Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника. Тема цієї зустрічі: «Психолог в системі інклюзивної освіти: основні завдання і компетентності». Вебінар провели кандидат психологічних наук, доцент Надія Вітюк і практичний психолог Яремчанського інклюзивно-ресурсного центру Олександра Андрійків.

Учасники вебінару мали змогу обговорити основні напрями діяльності практичного психолога в системі інклюзивної освіти, завдання і проблеми, пов’язані зі створенням умов для особистісного розвитку та повноцінної соціалізації дітей, які мають особливі освітні потреби, специфіку роботи психолога з їхніми сім’ями. Зокрема, Олександра Андрійків розповіла про реалії роботи практичного психолога інклюзивно-ресурсного центру, свої професійні здобутки, радощі і труднощі. Проведений захід отримав схвальні відгуки від його учасників і вмотивовував їх на подальше ознайомлення із психологією.