День знань для першокурсників

15 вересня, для першокурсників Факультет психології Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника відбувся символічний День Знань – Посвята першокурсників у студенти. Цього року на факультет психології вступило більш як 200 студентів – майбутніх психологів, реабілітаційних психологів і філософів, які обрали можливість #навчатисявдома!
З вітальним словом до першокурсників та їхніх батьків звернулася декан факультету професор Larysa Zahrai, яка наголосила на великій місії сучасного студентства й професорсько-викладацького складу – боронити освітній та науковий фронт України, докладати усіх зусиль у навчанні та розвитку.
Першокурсники вшанували хвилиною мовчання пам’ять випускника факультету філософії, Героя Небесної Сотні, Героя України Романа Гурика, виголосили Присягу, яка завершилась виконанням студентського гімну “Gaudeamus”, отримали залікові книги й Благословення від Святих Отців, привітання Ректора університету професора Ігоря Цепенди.
Бажаємо нашим першокурсникам успішного навчання та цікавого студентського життя!
Нехай ваш талант, знання і розум будуть спрямовані на ваш розвиток та на розвиток нашої держави.