Студентська звітна конференція

7 квітня відбулася Звітна наукова конференція студентів спеціальності «Психологія» факультету психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Метою проведення такого заходу є висвітлення результатів наукової діяльності студентської молоді.

На засіданні підсекції соціальної психології виступили студенти ІІІ-ІV курсів бакалаврату і І курсу магістратури факультету психології спеціальності «Психологія». Тематика доповідей учасників конференції характеризувалася актуальністю і перспективністю. Студенти виявили високий рівень оволодіння методами дослідження та вмінням успішно презентувати свої напрацювання.

Кращі доповіді студентів були відзначені членами комісії. За  змістовний виступ на Звітній науковій конференції було прийнято рішення нагородити грамотами університету таких студентів: І. Мальовану і Ю. Вітвіцьку, студенток ІV курсу факультету психології спеціальності «Психологія». До друку у збірнику студентських наукових праць «Еврика-ХХІІ» рекомендовано включити тези повідомлень Т. Брух, студентку ІІІ курсу факультету психології спеціальності «Психологія» і У. Бойко, студентки ІV курсу факультету психології спеціальності «Психологія». Було також відзначено актуальність та інноваційність  тематики досліджень, змістовність виступів та креативність таких студентів: А. Никифорук, В. Бріцької, В. Заболотної, Т. Тягур, В. Винниченко, Р. Галюка, О. Зозук, Н. Мельник.

За результатами звітної конференції було зроблено висновки щодо сучасного стану та перспектив студентської наукової роботи.