Підготовка офіцерів запасу: лекція на тему “Перша психологічна допомога при гострому стресі».

Війна та військовий стан в Україні висуває нові виклики до системи освіти і, в першу чергу, до підготовки офіцерів запасу. Задля здійснення якісної та ґрунтовної професійної підготовки майбутнього офіцерського складу 6.04.2022, у форматі очного заняття, студентам кафедри військової підготовки 1 курсу усіх спеціальностей доцентом кафедри соціальної психології Олександрою Гринчук проведено лекцію на тему «Перша психологічна допомога при гострому стресі». Присутні мали можливість познайомитись з ключовими аспектами надання першої психологічної допомоги, оволодіти протоколом надання такої допомоги, а також познайомитись з основними психологічними техніками які застосовуються при наданні першої психологічної допомоги. Лекція знайшла потужний відгук у студентської аудиторії, викликала зацікавлення та велику кількість запитань. Дякую викладацькому колективу кафедри військової підготовки за надану можливість поглибленої співпраці з студентською аудиторією, було цікаво та ресурсно! Працюємо на перемогу! Слава Україні!