Участь у Психологічному форумі “Повернення.Підтримка.Прийняття”

Викладачі кафедри соціальної психології Олександра Гринчук, Віктор Пілецький, Галина Федоришин разом зі студентами 1 і 2 курсу кафедри військової підготовки спеціальності “Соціальна психологія” та магістрами 1 року навчання ОП “Психологія” прийняли участь у Психологічному форумі “Повернення.Підтримка.Прийняття” спрямованому на соціально-психологічну підтримку ветеранів за сприяння міжнародної організації з міграції та підтримки Європейського Союзу.
На форумі презентовано успішні проєкти та програми реадаптації ветеранів АТО\ООС що діють на Прикарпатті. Учасники відвідали цікаві та інформативні тренінги з тілесно-орієнтованої терапії “Корекція кризового психоемоційного стану. Діагностика. Самодопомога.” Ігора Дільного та “Посттравматика як вона є. Когнітивні порушення та нейрофізіологічні зміни” Наталії Мельникової. Робота форуму була інформаційною, емоційно насиченою, пронизаною розповідями волонтерів, громадських діячів, ветеранів, дружин воїнів, котрі ділились з учасниками власним досвідом у роботі та реадаптації ветеранів. Дякуємо організаторам за таку можливість!