Відкрите засідання проблемної студентської групи

Відбулося відкрите засідання студентської проблемної групи «Проблеми інформаційно-психологічної безпеки особистості в контексті гібридної війни» (керівник – доцент Вітюк Н.Р.), що працює при кафедрі соціальної психології. Цього разу, окрім студентів, участь у заході прийняли й педагоги, менеджери, приватні підприємці, медпрацівники – всього 27 осіб з Івано-Франківської, Тернопільської, Закарпатської, Львівської та Вінницької областей. Вітюк Н.Р. провела для них тренінг «Ми – медіаграмотні!», що тривав більше 2 годин в режимі онлайн.
Учасники тренінгу збагатилися знаннями про типові маніпуляції в медіа та їх маркери, алгоритм перевірки достовірності медіаповідомлень, здійснювали аналіз власного медіаполя, розпізнавали «інформаційні бульбашки», досліджували маніпуляції з фото, відео, з цифрами, текстами в конкретних кейсах. За результатами тренінгу було отримано багато позитивних відгуків від учасників, які дійшли висновку, що медіаграмотність – це запорука нашої психологічної безпеки. Будьмо медіаграмотними!