Старт нового проєкту “Ранок з психологом”

Увага учням старших класів та студентам!
Кафедра соціальної психології Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника розпочинає новий проєкт “Ранок з психологом” і запрошує цієї суботи об 11:00 зустрітись на майстер класі “*Self motivation або як не зупинятися і досягати результату*” з кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри соціальної психології Федоришин Галиною.
Учасники розберуть, що таке самомотивація;
з’ясують, якими їм потрібно бути, щоб досягати результатів; виведуть зі своєї голови переконання-перепони й отримають 5 ТОП методів самомотивації; стануть впевненими і прихильними до власних цілей; визначать свій неповторний шлях у досягненні результатів.
Коли? 23.10 2021 р. з 11:00 до 13:00
Де? м.Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57. Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника. Факультет психології, 509 аудиторія.
До зустрічі!
На зображенні може бути: Галина Федоришин та текст «ранок3 психологом тренер федоришингалина федоришин галина "Self motivation або як незупинятися досягати результатв" субота 23 жовтня 2021p 11:00 факультет психолог»