Обговорення проекту ОП «Психологія» другого (магістерського) рівня

27 березня на засіданні кафедри соціальної психології відбулось обговорення проекту ОП «Психологія» другого (магістерського) рівня. В обговорені брали участь стейкхолдери – докторка психологічних наук, професорка Кононенко Оксана (Одеський національний університет імені І. І. Мечникова), виконавча директорка БО «Карітас» Козакевич Наталія; члени робочої групи, зокрема і Галайчук О.В., студентка 1 року навчання спеціальності 053 «Психологія» ОП «Психологія» другого (магістерського) рівня освіти, Нестерук М., випускниця спеціальності 053 «Психологія» ОП «Психологія» другого (магістерського) рівня освіти, психологиня ГО «Д.О.М.48.24», військова психологиня, а також члени кафедри.

Під час обговорення проаналізовано та враховано пропозиції стейкхолдерів, результати опитування випускників 2021 – 2023 навчальних років, розглянуто відгуки випускників та студентів.

Особлива увага приділялась обговоренню унікальності ОП, її мети та фокусу уваги, актуальності запропонованих нових ОК відповідно до запиту сучасності, з урахуванням стратегії розвитку регіону та наслідків україно-російської війни.

Результатом обговорення є затвердження проекту ОП «Психологія» другого (магістерського) рівня.