Зустріч із проєктною менеджеркою ГО “Д.О.М.48.24”, випускницею факультету Винник Роксоланою

В рамках вивчення дисципліни «Техніки розвитку комунікативної компетентності» в режимі онлайн відбулася зустріч студентів 2 курсу факультету психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника із проєктною менеджеркою ГО “Д.О.М.48.24”, нещодавньою випускницею факультету Винник Роксоланою. Громадська організація “Д.О.М.48.24” є одним із стейкхолдерів освітніх програм «Психологія» ОР «бакалавр» та «магістр» та базою для проходження нашими студентами виробничої практики.
Спікерка розповіла про актуальні соціальні проєкти, над якими працює ця організація, основні напрями роботи психолога, про специфіку професійної комунікації (внутрішньої і зовнішньої), про свої успіхи і проблемні моменти в роботі. Також Роксолана звернула увагу на те, що професійні компетентності майбутнього психолога визначальною мірою формуються під час навчання у вузі, участі у різноманітних наукових та професійно зорієнтованих заходах. Вона закликала студентів бути активними, ініціативними, розвивати свій комунікативний потенціал. За результатами зустрічі було отримано багато позитивних відгуків від її учасників. Студенти були раді такій комунікації та вдячні спікерці за її ділення досвідом професійної діяльності.