ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ПСИХОЛОГІЇ!

28 листопада на базі факультету психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 053 «Психологія». В олімпіаді взяли участь студенти ІІ-ІV курсів ОР «бакалавр» та І курсу ОР «магістр» факультету психології. Учасникам було запропоновано виконати творчі завдання, які включали проблемні питання і були покликані виявити здатність студентів застосовувати здобуті знання із різних галузей психології, а також рівень сформованості професійних компетентностей. Студенти продемонстрували високий рівень володіння знаннями, вміння застосовувати їх для вирішення професійних завдань та креативно презентувати свої напрацювання.
Переможцями І туру Всеукраїнської студентської олімпіади олімпіади стали такі студенти:
І місце:
Кобилянська Наталія (група ПСРм-11)
Котурбаш Каріна (ПС-24)
ІІ місце:
Радик Марта (ПС-31)
Зубко Ольга (ПС-32)
ІІІ місце:
Коваленко Дарія ( ПС-22)
Януш Юлія ( ПС-31)
Дякуємо всім за участь! Вітаємо переможців та учасників олімпіади! Пишаємося їхніми успіхами, бажаємо їм натхнення та подальших наукових звершень!