Зустріч студентів 3 курсу спеціальності «Психологія» з випускником факультету Петранюком Андрієм

На лекції «Психологія управління людськими ресурсами» (дисципліна «Психологія управління») проведено зустріч студентів 3 курсу ОП «Психологія» з випускником факультету, психологом, представником школи фізіогномічної соціоніки Петранюком Андрієм. Під час зустрічі Петранюк Андрій розповів майбутнім психологам основні поняття фізіогномічної соціоніки, а також розкрив можливості використання даного підході у процесі управління персоналом. Увага зверталась на можливості підбору персоналу, розподілу функцій та обов’язків з урахуванням особливостей працівників. Найбільший інтерес викликав аналіз якостей, рис, схильностей  особистості на основі фізіогномічних характеристик на прикладі самих студентів.