Триває проект «Психологічна підтримка вчителів»

Продовжується проект «Психологічна підтримка вчителів». 6 травня Федоришин Галиною та Чуйко Оксаною проведено заняття для психологів і соціальних працівників Львівської області «Як педагогу розвивати у собі навички життєстійкості?», «Застосування коучингових технологій у підтримці батьків учнів у кризовій ситуації». Під час тренінгу Чуйко Оксана розповіла про складові життєстійкості особистості, напрацьовували техніки когнітивної переоцінки складної ситуації, конструктивних (адаптивних) копінг-стратегій, толерантності до невизначеності, пошуку та актуалізації ресурсів та орієнтації на майбутнє. Також психологи дізналися про можливості застосування коучингу у вирішенні кризових ситуацій учнів, батьків та наданні їм психологічної підтримки. Зокрема, Федоришин Галина ознайомила учасників з технікою VALOR для постановки короткострокових цілей, технікою вирішення дилем; низкою психологічних рекомендацій, які стосуються збереження психічного здоров’я дітей, того, як впоратися з емоційним навантаженням, налагодження довірливих взаємин між батьками та дітьми, належного піклування про здоров’я та психологічну безпеку дітей.