Стартував освітній проєкт психологічної підтримки школярів м.Івано-Франківська, ініційований факультетом психології

28 квітня відбувся перший тренінг  у межах освітнього проєкту психологічної підтримки школярів м. Івано-Франківська, ініційованого факультетом психології.

Тренінг  “SELF-MOTIVATION АБО ЯК НЕ ЗУПИНЯТИСЯ І ДОСЯГАТИ РЕЗУЛЬТАТІВ” був проведений доцентом Галиною Федоришин для учнів коледжів №22 і №25. Присутні старшокласники і психологи ліцеїв мали можливість  безпосереднього спілкування й обміну досвідом на тему самомотивації та цілепокладання. Атмосфера довіри, відкритості, взаємопітримки та розуміння, створена тренером, дозволила учасникам ділитися думками, усвідомленнями, переживаннями. В результаті продуктивної праці учні склали список компетентн остей, якими повинні оволодіти, щоб мотивувати себе до запланованих результатів; виявили слова-мотиватори та внутрішні чинники (потреби, цінності), які спонукають до дії; проаналізували зовнішні та внутрішні перепони-судження і ресурси самомотивації; склали план дій досягнення запланованих результатів.