Захист магістерських робіт ОП “Психологія”

Наші вітання сьогодні – випускникам-магістрам освітньої програми «Психологія» з успішним захистом кваліфікаційних робіт! Здобувачі вищої освіти не тільки продемонстрували сформовані науково-дослідницькі компетентності, але і розкрили грунтовні результати досліджень актуальних психологічних проблем. Так, тематика магістерських робіт стосувалась:
Проблем гендерної психології (зокрема, гендерних особливостей переживання кризи середини життя, гендерних стереотипів, гендерної ідентичності, гендерних уявлень про образ майбутнього шлюбного партнера та інше);
Проблем психології сім’ї, шлюбно-сімейних відносин, уявлень про майбутнього шлюбного партнера, чинники щасливих сімейних відносин
Досліджень ціннісно-смислової сфери особистості, її духовності, християнських цінностей
Досліджень емоційного інтелекту та його впливу на самореалізацію особистості, на прояви віктимної поведінки
Питань профілактики професійного вигорання працівників різних сфер діяльності
Вивчення особливостей вияву булінгу у підлітковому віці
Досліджень психічного здоров’я студентів в умовах карантину
Впливу соціальних мереж на систему цінностей сучасної молоді.
Успіхів вам, колеги!
P.S. Якщо бажаєте проводити наукові психологічні дослідження – вступайте на магістерські освітні програми спеціальності «Психологія» факультету психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.