Звершення додаткового навчального курсу “Основи психології” для магістрів 1 року навчання

Магістранти першого року навчання освітньої програми “Психологія”, які вступили на умовах перехресного вступу (без базової психологічної освіти) успішно завершили додатковий навчальний курс з “Основ психології”, організований випусковою кафедрою соціальної психології й поповнили свої знання із загальної, вікової, клінічної та соціальної психології, а також з психодіагностики, психологічного консультування та психології сімейних стосунків. Перевагою навчання у магістратурі з психології є можливість вибору власної освітньої траєкторії, навчальних дисциплін, баз практик й організація додаткових навчальних курсів на запит студентів. То ж запрошуємо здобувати ступінь магістра на студенторієнтованому та відкритому до співпраці факультеті психології!