Онлайн-тренінг для студентів кафедри військової підготовки “Самоефективність на максимум”

17.11.2021 в рамках науково-педагогічної практики магістрів-психологів 2-го року навчання Мариною Добрянською, спільно з доцентом кафедри соціальної психології Олександрою Гринчук було проведено онлайн-тренінг, для студентів 1 курсу кафедри військової підготовки, спеціальності “Соціальна психологія”на тему « Самоефективність на максимум» . Метою тренінгу було:
-самодослідження та саморефлексія особистісних проблемних зон;
-формування позитивного образу «Я» на основі самосприйняття ;
-активізація внутрішнього потенціалу і мотивації саморозвитку особистості та підвищення впевненості у власній професійній здатності.
Учасники активно включились у роботу над завданнями тренінгу, аналізували власний потенціал розвитку та мотивацію до змін, рефлексували, активно надавали зворотній зв’язок.
P.S. Результатом заняття задоволені і учасники, і тренер.
Мета тренінгу – досягнута, Завдання – виконані.
Щиро дякуємо всім учасникам за неймовірну динаміку групової роботи!🤍