Чому варто вступати до магістратури? Думки вголос!

Дане питання є надзвичайно актуальним для молоді, зокрема для випускників бакалаврату закладів вищої освіти. Як зрозуміти куди рухатись далі? Де шукати відповіді на запитання стосовно магістратури?

В межах виробничої практики магістрів другого року навчання відбувся профорієнтаційний захід для студентів 4 курсу факультету психології.  Своїм  досвідом навчання в магістратурі поділилась студентка групи ПC-21м – Рогатинська Юлія (науковий керівник – Куравська Н.В.).

У спільній дискусії було окреслено причини, через які варто здобути другий рівень вищої освіти, зокрема ті, які можна назвати професійними, оскільки вони безпосередньо впливають на професійний статус.

То які переваги навчання у магістратурі?

• Можливість поглибити свої знання.
  • Можливість розвинути навички практичної та науково-дослідної роботи у сфері психології
  • Неймовірний шанс для тих, хто вперше вирішує опанувати професію психолога
  • Кращі можливості працевлаштування
  • Необхідний крок на шляху до аспірантури.
  • Фундамент для управлінської кар’єри
  • Фундамент для майбутнього професійного зростання (наприклад, у ролі консультанта) і необхідна умова такого зростання (наприклад, для навчання на курсах психотерапії) тощо.