Інтерактивне заняття на тему “Як не стати жертвою тероризму”

24 травня в межах вивчення дисципліни “Практикум з прикладної соціальної психології” зі студентами 2 курсу спеціальності “Психологія” доцентом кафедри соціальної психології Олександрою Гринчук спільно з начальником відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Івано-Франківській області, старшим лейтенантом поліції Олександрою Бабецькою проведено інтерактивне заняття на тему “Як не стати жертвою тероризму”. Студенти познайомились з цікавим психологічним інструментом діагностики та підвищення пильності й поінформованості “кольоровим кодом Купера”, особливостями психологічного “ефекту Вертера”, а також широким діапазоном засобів і способів захисту та збереження власного життя у випадках терористичних дій у натовпі, при захопленні транспорту (зокрема авіаційного), а також у випадках взяття людей у заручники. Тема заняття викликала жваву дискусію серед студентів та велику кількість запитань. Сподіваємось на подальшу співпрацю!

На зображенні може бути: 3 людини, екран та текст «Chrome файл изменить посмотреть Meet ecn-tgbr история закладки профили meet google com вкладка ÛoV окно справка олександра принчук сейчас на главном экране стати MicosfPowerPoint оля ягльчишина иеще 26 чел. 0140 14:32 як не стати жертвою тероризму? полция ван.. заметки слайду информацияо встрече ^ 日速0安100%® поднять руку CC включить субтитры олександра экране»

На зображенні може бути: 9 людей

На зображенні може бути: 1 особа та текст