Майстер-клас на тему: “Прийоми протидії маніпулятивним впливам”

У п’ятницю, 21.05.2021 р., доценти кафедри соціальної психології Куравська Н.В. та Вітюк Н.Р. провели у Школі майбутнього психолога черговий майстер-клас на тему: “Прийоми протидії маніпулятивним впливам”. Учасники цього заходу мали змогу ознайомитися з головними ознаками маніпуляції в міжособистісній взаємодії та потренувати навички протидії цьому деструктивному виду психологічного впливу.

Загалом під час заняття розглядалися питання про сутність маніпуляції, головні прийоми, які використовує маніпулятор, сигнали-індикатори маніпулятивного впливу, техніки протидії маніпуляції. Зворотній зв’язок від аудиторії підтримувався завдяки бесіді та цікавим вправам, підібраним для глибшого розуміння себе під час спілкування і взаємодії.

Загалом майстер-клас отримав багато схвальних відгуків від його учасників і став поштовхом до подальшого вивчення проблеми деструктивного психологічного впливу.