Тренінг від Академії тьюторства “Гаджетозалежність”

12 травня відбувся тренінг “Гаджетозалежність” тьютора факультету психології, студентки другого курсу заочного відділення і  психолога Тишківського навчально-виховного комплексу Марії Токарик.

Тема гаджетозалежності є актуальною для сучасного студентства. Як і будь-яка технічна інновація, гаджети вимагають розумного й відповідального використання. Інакше вони здатні перетворитися з помічників на викрадачів часу і ресурсів.

Учасники тренінгу – студенти факультету психології та Івано-Франківського фахового коледжу, учні шкіл Івано-Франківська та області – дізналися про те, що таке гаджетозалежність та її ознаки; причини й наслідки гаджетозалежності; опрацювали техніки роботи із залежністю (модифікація Ольги Гаргавець), техніки пошуку ресурсів. У роботі тренер використала метафоричні картки для аналізу ситуацій використання гаджетів, методи активного слухання та дискусії.