Центр дистанційного навчання та моніторингу освітньої діяльності повідомляє

Шановні викладачі та студенти!
У зв’язку з початком екзаменаційної сесії та проведенням підсумкових тестувань у кілька разів зросло навантаження на Систему дистанційного навчання (d-learn.pnu.edu.ua). Відповідно можуть спостерігатись тимчасові проблеми з доступом до ресурсів Системи та зниження швидкодії.
Тому для покращення використання Системи просимо дотримуватись наступних рекомендацій.
При роботі з Системою закликаємо викладачів
– проводити налаштування тестування та завантажувати навчальні матеріали у другій половині дня;
– налаштовувати тестування з використанням студентами 2-3 спроб, враховуючи першу успішну;
– схеми тестування відкривати на довший термін (не менше 4 годин).
Студентів просимо дотримуватись наступних рекомендацій
– при вході у Систему дочекатись авторизації, яка може відбуватись інколи довго у зв’язку із забезпеченням перевірки згідно політики безпеки;
– проходити тестування тільки за наявності стабільного доступу до мережі Інтернет;
– після завершення тестування один раз натиснути кнопку «Завершити» та дочекатись відображення результату (результат може відобразитись з затримкою). Повторне натискання може призвести до використання ще однієї спроби тестування або некоректного відображення результату.
У разі виникнення будь-яких труднощів чи запитань просимо звертатись на електронну пошту Центру за адресою dist@pnu.edu.ua. Будемо раді вам допомогти !