Онлайн-тренінг самопізнання «Щаслива бути собою» для студентів бакалаврату

30.10.2020 р. магістри другого року навчання Герасимів Христина та Шлапак Валентина провели тренінг для студентів першого та другого курсів бакалаврату «Щаслива бути собою». Ідея створення і проведення тренінгу прийшла завдяки вивченню курсів «Теорії гендеру», «Гендер і кар’єра». Магістри ділилися здобутими знаннями із питань впливу гендерних стереотипів на самоставлення жінки та на розподіл гендерних ролей у суспільстві й водночас відпрацьовували навички тьюторингу. «Я з кожним разом впевнююся, що ділитися частинкою власних знань – це те, що приносить мені внутрішню гармонію», – поділилася Валентина.
Завдяки вдалому поєднанню інформаційної частини та практичних вправ студенти бакалаврату сформували наукове уявлення про поняття “гендерна роль” та “гендерний стереотип”, здобули навички ціннісного ставлення до себе, саморозкриття, відповідального ставлення до власної траєкторії кар’єрного розвитку та життя у цілому.