Перший блок тренінгів для працівників Західного міжрегіонального управлінням з питань виконання кримінальних покарань

15-16 жовтня у рамках підписаного Меморандуму про співпрацю на базі Центру інноваційних освітніх технологій PNU EcoSystem Прикарпатського національного університету відбулась серія тренінгів для заступників начальників із соціально-виховної та психологічної служби установ Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України з Івано-Франківської, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Львівської та Тернопільської областей. Тренерами виступили науковці-психологи факультету психології Прикарпатського університету Шкраб’юк В. С. та Вітюк Н.Р. Тематика роботи тренінгів стосувалась питань психології конфліктів та суїцидальної поведінки серед осіб, які відбувають покарання в установах виконання покарань. По завершенні кожен із учасників отримав відповідний сертифікат.