Міжнародна співпраця: впровадження наукового досвіду в практику

19.02.19р. відбулася робоча зустріч між експертом  Проекту ЄС “Право-Justice” пані Валері МакНірні, начальноком відділу ДУ «Центр пробації» Оксаною Устимчук, заступником начальника філії ДУ «Центр пробації» Марією Бойда та професорсько-викладацьким складом кафедри соціальної психології та психології розвитку (завідувачем кафедри, професором Ларисою Заграй, доцентом Надією Куравською, доцентом Оксаною Паркулаб, доцентом Галиною Федоришин, доцентом Оксаною Лютак, доцентом Надією Вітюк) щодо налагодження співпраці у рамках Проекту ЄС з питань взаємодії служби пробації, громадських організацій,  волонтерів та науковців кафедри соціальної психології та психології розвитку з метою забезпечення ресоціалізації правопорушників, які стоять на обліку в службі пробації. У результаті зустрічі окреслено шляхи співпраці у рамках Проекту ЄС “Право-Justice”,  обговорено питання необхідності розробки програм підготовки тренерів до психокорекційної роботи та формування просоціальної поведінки у правопорушників.