21 жовтня 2022 року доцент кафедри соціальноі психології Оксана Чуйко за запрошенням доцента кафедри журналістики Ігора Бойчука провела тренінг «Техніки емоційної саморегуляції» для майбутніх журналістів. Студенти познайомились з психологічними інструментами, які допоможуть знизити емоційну напругу та зберегти самоволодіння як в умовах війни, так і в стресових ситуаціях особистого життя та професійної діяльності. Найбільше майбутнім журналістам запам‘ятались дихальні техніки, які стануть у пригоді і перед важливим виступом чи проведенням інтерв‘ю. Дякуємо за співпрацю!
![](https://ksp.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/68/2022/11/313891993_686652586037855_2000184027618812195_n-300x169.png)
![](https://ksp.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/68/2022/11/310245502_431939469135397_5187718878137272905_n-300x196.jpg)
![](https://ksp.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/68/2022/11/313358965_1182321809038127_5945678436344762063_n-300x169.png)
Увести
Оксана
![Відкрити світлину](https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/310245502_431939469135397_5187718878137272905_n.jpg?stp=dst-jpg_p206x206&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=aee45a&_nc_ohc=kk6o_Xkl_gEAX_oMhd2&_nc_ad=z-m&_nc_cid=0&_nc_ht=scontent.xx&oh=03_AdRGSMbRu8eE7FdJLSJIUQLT2g7L33cHK1lMVDYIbtJ2dA&oe=638A20E0)