Засідання студентського наукового гуртка

14 лютого відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка, що працює на кафедрі соціальної психології під керівництвом доцента Вітюк Н.Р. Участь у засіданні взяли студенти ІІІ курсу ОР «Бакалавр» та І курсу ОР «Магістр» факультету психології.

Учасники гуртка обговорили особливості мотивації студентів щодо наукової діяльності, а також основні завдання і проблеми проведення психологічного дослідження в рамках виконання студентських наукових робіт. Студентам було також презентовано інформацію про актуальні всеукраїнські та міжнародні наукові студентські конференції, конкурси, гранти, що було сприйнято ними з неабияким зацікавленням. В результаті засідання студенти дійшли висновку, що займатися науковою діяльністю – це цікаво і перспективно.