Зустріч магістрів з успішною випускницею, практичним психологом та доулою Катериною Лейцюсь

У межах вивчення дисципліни “Технології індивідуального консультування в сім’ї” магістри спеціалізації “Організаційна психологія” та спеціалізації “Психологія” побували на інтегрованому занятті у Клубі щасливих батьків “Мілагро”. Колишня випускниця філософського факультету, практичний психолог Катерина Лейцюсь розповіла студентам про особливості психологічного консультування сімей, що очікують дитину, консультації  та підтримку мам при пологах, технології роботи з чоловіками, які вперше стають батьками. Студенти довідались цікаві деталі про професію доули, яка набуває все більшої популярності в нашому суспільстві. Багато питань магістри задавали щодо труднощів у роботі сучасного психолога-консультанта, знань, умінь і навичок, потрібних для успішної роботи, підвищення ефективності роботи з клієнтами тощо. Загалом, зустріч виявилась інформативною та корисною.