Магістратура

Вступ до магістратури: коротка інструкція: переглянути

Хрестоматія для підготовки вступників до фахових вступних випробувань: Вікова психологія 2 Вікова психологія 3 Вікова психологія 4 Вікова психологія 5 Загальна психологія Організаційна психологія Психологія управління Соціальна психологія 1 Соціальна психологія 2 Соціальна психологія 3 Соціальна психологія 4 Соціальна психологія 5

Факультет психології здійснює підготовку магістрів за спеціальність 053 “Психологія” за двома освітніми програмами : “Психологія”, “Організаційна психологія”.

Магістерська програма “Організаційна психологія” готує фахівців з управління персоналом та організаційним розвитком. Термін навчання за освітньою програмою 1 рік 4 місяці.

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «ОРГАНІЗАЦІЙНА ПСИХОЛОГІЯ» за другим магістерським рівнем
Детальна інформація за посиланням:

https://admission.pnu.edu.ua/
https://ksp.pnu.edu.ua/

Магістерська програма "Організаційна психологія"

Філософський факультет ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника здійснює підготовку за магістерською програмою "Організаційна психологія". Дана програма готує фахівців з управління персоналом та організаційним розвитком. Термін навчання за освітньою програмою 1 рік 4 місяці.Детальна інформація за посиланням: https://admission.pnu.edu.ua/https://ksp.pnu.edu.ua/

Опубліковано ДВНЗ "ПНУ ім.В.Стефаника" Кафедра соціальної психології Вівторок, 29 січня 2019 р.

Магістерська програма “Психологія” готує фахівців по наданню психологічних послуг в різних сферах професійної діяльності Термін навчання за освітньою програмою 1 рік 4 місяці.

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА “ПСИХОЛОГІЯ” за другим магістерським рівнем
Детальна інформація за посиланням:
https://admission.pnu.edu.ua/
https://ksp.pnu.edu.ua/

Магістерська програма “Психологія”.

Магістерська програма “Організаційна психологія”

 

Детальна інформація щодо вступу в магістратуру  за спеціальністю “ПСИХОЛОГІЯ” та “ОРГАНІЗАЦІЙНА ПСИХОЛОГІЯ” за посиланням:

Вступ до магістратури: коротка інструкція: переглянути

Приймальна комісія: https://cutt.ly/0kNkPct

Факультет психології: https://philosophical.pnu.edu.ua/