Магістратура

До уваги абітурієнтів магістерськіих освітніх програм!!!

Безкоштовні курси підготовки до ЗНО з іноземної мови (англійська, німецька французька) щосуботи та щонеділі у Прикарпатському університеті імені Василя Стефаника в навчальному корпусі гуманітарних факультетів (вхід з вул.Чорновала 2 пов.)

Філософський факультет ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника здійснює підготовку за магістерською програмою “Організаційна психологія”. Дана програма готує фахівців з управління персоналом та організаційним розвитком. Термін навчання за освітньою програмою 1 рік 4 місяці.
Детальна інформація за посиланням:

https://admission.pnu.edu.ua/
https://ksp.pnu.edu.ua/

Магістерська програма "Організаційна психологія"

Філософський факультет ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника здійснює підготовку за магістерською програмою "Організаційна психологія". Дана програма готує фахівців з управління персоналом та організаційним розвитком. Термін навчання за освітньою програмою 1 рік 4 місяці.Детальна інформація за посиланням: https://admission.pnu.edu.ua/https://ksp.pnu.edu.ua/

Опубліковано ДВНЗ "ПНУ ім.В.Стефаника" Кафедра соціальної психології Вівторок, 29 січня 2019 р.

 

Філософський факультет ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” здійснює підготовку за магістерською програмою
“Психологія”. Дана програма готує фахівців по наданню психологічних послуг в різних сферах професійної діяльності Термін навчання за освітньою програмою 1 рік 4 місяці.
Детальна інформація за посиланням:
https://admission.pnu.edu.ua/
https://ksp.pnu.edu.ua/

Магістерська програма “Психологія”.

 

Магістерська програма “Організаційна психологія”

 

Детальна інформація щодо вступу в магістратуру  за спеціальністю “ПСИХОЛОГІЯ” та “ОРГАНІЗАЦІЙНА ПСИХОЛОГІЯ” за посиланням:

Приймальна комісія:   http://admission.pnu.edu.ua/

Філософський факультет: https://philosophical.pnu.edu.ua/