Зустріч студентів з практикуючим психологом Мар’яною Мондик

З метою формування у студентів наукових і професійних знань у сфері ефективного лідерства, активізації особистого лідерського потенціалу у межах навчальної дисципліни «Психологія лідерства» відбулася зустріч студентів ІІІ курсу з психологом Мар’яною Мондик. Психолог радо поділилася власним досвідом професійного становлення, своєю історією успіху. Її глибока віра в потенціал студентів, а також переконання, що за професією психолога майбутнє, і що лідерство необхідне у психології, так само як і психологія у сфері лідерства, мотивували студентів до подальшого навчання і професійного самовдосконалення. Про це свідчать відгуки самих студентів: «Цінно зустріти людину, яка успішно працює у сфері психології і отримує задоволення, яка своїм же прикладом показала нам, що все можливо, що твоя кар’єра та ріст залежать від твого ж бажання та дій», «Потрібно пробувати себе у практиці і не боятися невдач, бо це і є твій ріст», «Ні в підручниках, ні в інтернеті ми не дізнаємося про справжні труднощі роботи психолога. Про те як починати, де вчитися, як працювати. В мене з’явилося бажання вчитися і вдосконалюватися».