Масштабний профорієнтаційний вебінар на тему: «Освіта як можливість професійної самореалізації» зорганізований 14.04.2021 професором кафедри соціальної психології, гарантом магістерської програми “Організаційна психологія” Любомирою Пілецькою спільно з міським та обласним управлінням центру зайнятості Івано-Франківської області, за участю викладачів кафедри доцентів Олександри Гринчук , Віктора Пілецького та гаранта освітньої програми “Психологія” доцента Оксани Чуйко. У вебінарі прийняла участь безробітна молодь Івано-Франківської області в кількості 104 особи, котрі перебувають на обліку в 11 філіях Івано-Франківського обласного центру зайнятості: Богородчани, Галич, Городенка, Долина, Калуш, Коломия, Надвірна, Рогатин, Тисмениця, Косів, Рожнятів та Івано-Франківському міському центрі зайнятості. Учасники вебінару погодились, що навіть у часи кризи і нестабільності освіта була і залишається тим ліфтом, який дозволяє по-новому спроектувати кар’єрну траєкторію, переосмислити цілі і пройти в інший соціальний прошарок. І саме завдяки навчанню можна цього досягнути. Слухачі ознайомились з можливостями навчання на факультеті психології, завдяки унікальним магістерським програмам відкрились нові можливості для тимчасово не працевлаштованої молоді.
Жваву дискусію викликало навчання в аспірантурі. Презентований в рамках вебінару інтерактивний тренінг «Тайм-менеджмент – ефективний інструмент досягнення цілей» розкрив присутнім лайфхаки управління власним часом задля досягнення поставлених цілей.
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s600x600/174383040_3575380072566509_6363266184637693340_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=KBAsl78fmBgAX_DLtAM&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&tp=7&oh=12277754aec5e80290cd48f56e3bb1e0&oe=609ECF6F)
![На зображенні може бути: 6 людей та текст](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/174650708_3575382029232980_5469369450898005525_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=U00ngaJ1MZMAX-L9M-g&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=baff91f9de214038052056abd87e03a0&oe=609E9519)
![На зображенні може бути: 14 людей, екран та текст](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/174204633_3575381805899669_849009022349007782_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=sDNOK7r7eT4AX8MUbZ7&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=e155e1670afbd7ccd47abde7881ab021&oe=609D00FA)
![На зображенні може бути: 4 людини та ноутбук](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/173862185_3575381162566400_7011742462744691154_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=3WNRX0ZoCzgAX_qoUPm&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=18f2eee3f76d9469133c4b6c6425e81c&oe=60A0A94D)
![На зображенні може бути: 3 людини, ноутбук, екран та текст](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/174132943_3575380922566424_6964795515412905041_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=G8-WEoCEG3UAX8eHHvE&_nc_oc=AQnFeJXTTNtUQe59NksCWxjJiMcnZ75zM_s1zBC8t2lGzYJtBCI83Wdf85A2lFJOaM0&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=bfb9dacbabb9e57cf883444cf200f249&oe=609E7171)
![На зображенні може бути: 2 людини](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/174455187_3575380629233120_7390195081077436470_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=DNnOx_NUtmsAX-qt5QB&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=b983cb3d32ac48425cea908e30ba7d21&oe=609ECB50)
![На зображенні може бути: 9 людей та текст](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/173677885_3575380525899797_1170581095946638848_n.png?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=9RXGLkxYH6sAX83fzp9&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=ea47d28e6344e681c2d1af2970b21414&oe=609FE9BF)
![На зображенні може бути: 4 людини та люди сидять](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/174250550_3575380225899827_6381394443448539482_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=HbfdxMBRnQkAX_1j_eP&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=c691b05eb83c8908a4cce855f1f3102d&oe=609DFB81)