В Івано-Франківському Центрі журналістської солідарності відбувся тренінг із доценткою кафедри соціальної психології Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Надією Вітюк. На зустріч із психологинею цього разу (такі заходи в нашому Центрі вже стали традиційними) прийшли не тільки внутрішньо переміщені медійники, а й студенти-ВПО кафедр журналістики місцевих вишів.
Учасники тренінгу поділилися з психологинею своїми переживаннями, разом із нею працювали над пошуком інструментів для збереження та поновлення ресурсу.
Надія Вітюк наголосила на важливості адаптації в нинішніх реаліях, дала конкретні поради й порекомендувала вправи, які допоможуть знизити емоційну напругу в умовах війни, стресових ситуаціях та професійній діяльності.
Наприкінці тренінгу його учасники мали ще одну цікаву зустріч – із журналістом і телевізійним редактором з Австралії Іво Бурумом та репортером із Норвегії Гейром Руудом, які завітали в Центр журналістської солідарності.
![](https://ksp.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/68/2022/11/315946680_146653274798165_5698967903959464496_n-300x225.jpg)
![](https://ksp.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/68/2022/11/315968845_146653191464840_1661789618024103955_n-300x200.jpg)
![](https://ksp.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/68/2022/11/315891552_146653151464844_2521858291635792646_n-300x200.jpg)
![](https://ksp.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/68/2022/11/315738300_146652958131530_2417828009274109346_n-300x200.jpg)
![](https://ksp.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/68/2022/11/316028659_146652884798204_1343041216838861871_n-300x200.jpg)
![](https://ksp.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/68/2022/11/316130552_146652818131544_3221869404089032758_n-300x209.jpg)