17.11.2021 в рамках науково-педагогічної практики магістрів-психологів 2-го року навчання Мариною Добрянською, спільно з доцентом кафедри соціальної психології Олександрою Гринчук було проведено онлайн-тренінг, для студентів 1 курсу кафедри військової підготовки, спеціальності “Соціальна психологія”на тему « Самоефективність на максимум» . Метою тренінгу було:
-самодослідження та саморефлексія особистісних проблемних зон;
-формування позитивного образу «Я» на основі самосприйняття ;
-активізація внутрішнього потенціалу і мотивації саморозвитку особистості та підвищення впевненості у власній професійній здатності.
Учасники активно включились у роботу над завданнями тренінгу, аналізували власний потенціал розвитку та мотивацію до змін, рефлексували, активно надавали зворотній зв’язок.
P.S. Результатом заняття задоволені і учасники, і тренер.
Мета тренінгу – досягнута, Завдання – виконані.
Щиро дякуємо всім учасникам за неймовірну динаміку групової роботи!![🤍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1e/1.5/16/1f90d.png)
![🤍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1e/1.5/16/1f90d.png)
![](https://ksp.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/68/2021/11/260126694_2934509696862214_2398686385951463672_n-300x119.jpg)
![](https://ksp.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/68/2021/11/259847013_2934509780195539_1818168074603736958_n-300x123.jpg)
![](https://ksp.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/68/2021/11/259461301_2934509706862213_2290171315312240548_n-300x119.jpg)