Як розвинути приватну практику психологічного супроводу персоналу організацій: досвід випускниці спеціальності «Психологія» Олександри Василик

Як здійснювати психологічний супровід персоналу організацій? Як будувати приватну практику у цьому напрямі? Як починати шлях практичного психолога ще у студентські роки та шукати клієнтів? Відповіді на ці питання дала Олександра Василик, випускниця магістерської освітньої програми «Організаційна психологія», психолог, коуч, тренер особистісного розвитку. Під час практичних занять із «Психологічного супроводу персоналу організацій», 4 курс та «Психології управління», 3 курс спеціальності «Психологія» Олександра розповіла про особливості психологічного супроводу персоналу організацій з власної практики, зокрема, звернула увагу на такі напрямки як підбір персоналу, навчання та розвиток персоналу. Особливого інтересу викликали у студентів питання започаткування та перших кроків у побудові приватної психологічної практики, виходу на співпрацю із окремими організаціями, маркетингу психологічних послуг. Актуальними були і питання відповідності професійної підготовки під час навчання у ВНЗ запитам ринку праці. Олександра підкреслила, що під час навчання в університеті отримала базові знання, основу, а також певні можливості для «старту», які дозволили їй подалі здійснювати професійну самореалізацію. Олександра щиро поділилась із студентами власними методичними напрацюваннями у темі планування, постановки та досягнення цілей.