Вітаємо Доцента кафедри соціальної психології Надію Романівну Вітюк з успішною сертифікацією навчальної програми з дисципліни “Медіапсихологія”, яка була розглянута експертним журі проєкту “Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність”, що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки посольств США та Великої Британії в Україні в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси!
Дисципліна “Медіапсихологія” є вибірковою дисципліною спеціальності Психологія першого (бакалаврського) рівня освіти (4 курс).
![May be an image of одна або кілька осіб та текст](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/161400993_1337157276667133_5486657964445286367_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=49Z9o1faqnMAX8_xjdL&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=2c1b6e295c46b1154b39bc247273981d&oe=6077F87F)