Cемінар-практикум «Конфлікт в роботі вчителя: діагностика і розв’язання» для педагогів Івано-Франківського ліцею №23 імені Романа Гурика

22 листопада доцент кафедри соціальної психології Надія Вітюк провела семінар-практикум «Конфлікт в роботі вчителя: діагностика і розв’язання» для педагогів Івано-Франківського ліцею №23 імені Романа Гурика. Захід проводився в рамках методичної декади «Новий вчитель – нова школа».  Присутні педагоги виявили неабияку зацікавленість темою, адже конфлікти природно присутні у взаємодії учасників освітнього процесу школи. Учасники семінару ділилися власними думками, переживаннями, жваво вступали у дискусії. Говорили про типи і причини виникнення конфліктів у шкільному середовищі, їх маркери і  функції, особливості сприймання конфліктів різними суб’єктами педагогічної взаємодії, а також про актуальні проблеми вчительської праці в реаліях війни. Робота із кейсами дозволила пропрацювати технологію діагностики конфліктів і способи їх розв’язання. Наприкінці зустрічі присутні обговорили ресурси власної психологічної стійкості та джерела їх поповнення.